Podpora pri nasadzovaní a používaní Office 365

Spoločnosť aClub s.r.o. je "Microsoft Online Services Partner" to znemená, že sme oprávnení predávať všetky produkty z rodiny Office 365. Následne po zakúpení Vám vieme poskytnúť natívnu online podporu pri nasadzovaní a používaní Office 365. Ťažisko pri rozsiahlejších projektoch je po hlbokej analýze Vašich podnikových procesov v dôslednej implementácii online SharePoint funkcionality. V tejto oblasti spolupracujeme s poprednými svetovými poradenskými spoločnosťami špecializujúcimi sa na optimalizáciu podnikových procesov všeobecne. Náš kus práce je pri implementácií výsledkov týchto analýz do digitálnej podoby. Naše služby doplníme o Microsoft Intune, hneď ako bude tento produkt dostupný.
Zaujala Vás ponuka Microsoft Office 365, neviete čo ďalej, alebo Váš biznis je náplňou vzdialený IT riešeniam? Vieme Vám pomôcť.

Krok 1.: Aký plán je pre vás najvhodnejší?

Pomôžeme Vám zhodnotiť, ktorý Office 365 plán je pre vaše podnikanie najvýhodnejší. Budeme s vami spolupracovať pri identifikácií Vašich potrieb a potom odporučíme najlepšiu voľbu pre Vaše súčasné potreby s výhľadom do budúcnosti. Dajte nám možnosť využiť naše znalosti, aby sme predišli možným úskaliam z nesprávneho výberu plánu. Výber správnej možnosti môže byť ťažký, aj keď na prvý pohľad sa Vám jednotlivé plány zdajú byť veľmi podobné

Krok 2.: Objednanie bezplatnej skúšobnej verzie

Pomôžeme Vám nielen s registráciou 30 dňovej skúšobnej verzie Office 365, ale Vám tiež ukážeme aké výhody Vám online riešenie môžu pomôcť. Počas tejto doby sa spolu uistíme, či táto technológia vyhovuje Vašim potrebám a čo je podstatné: určíme v ktorej oblasti sa u Vás otvárajú ďalšie možnosti cloud technológií. Je dôležité si uvedomiť, že cloud technológie sú vo všeobecnosti doplnkom Vášho existujúceho systému, nemusia ho nahradiť úplne. Môžeme Vám pomôcť pochopiť, ktoré časti môžu byť presunuté do Office 365 a ktoré musia zostať na mieste.

Krok 3.: Migrácia dát

Keď ste pripravení presunúť dáta na Office 365, navrhneme testovacie postupy, ktoré overia následnú „ostrú“ migráciu. Či už je to email alebo súbory uistíme Vás, že všetko skončí tam, kde bolo naplánované. Dôležité je, že Vám môžeme pomôcť nájsť najrýchlejší spôsob, ako dostať dáta z Vašich serverov, alebo počítačov do „cloudu“ tak, aby doba nedostupnosti bola minimálna. Toto je jeden z najväčších skrytých problémov spojených s migráciami dát všeobecne – nechajte nás využiť naše skúsenosti.

Krok 4.: Konfigurácia počítačov a používateľských účtov

Prechod na Office 365 tiež znamená zmeny v návykoch pri bežnej práci používateľa a potrebu konfiguračných zmien počítačov vo Vašej spoločnosti. Využite túto zmenu a spojte ju s „veľkým upratovaním“ na Vašej sieti.

Krok 5.: Pokračujúca podpora - členstvo v aClube

Úspešnou implementáciou nemusí naša spolupráca končiť. Ponúkame Vám exkluzívne členstvo v našom aClube, a Vy sa budete pokojne venovať tomu, čo je pre Vašu hlavnú činnosť podstatné.